Способи кріплення алюмінієвого профілю

krepleniya alyuminievogo profilya

Алюмінієвий профіль – один із найбільш популярних будівельних матеріалів на сучасному ринку. Він має ряд істотних переваг, завдяки яким вироби застосовуються практично всюди. Серед основних плюсів слід виділити наступні:

  • Міцність.

Вироби здатні витримувати значні фізичні і хімічні навантаження. Ці зразки застосовуються у багатьох сферах промисловості – від харчової до хімічної;

  • Легкість.

Алюміній – один із найбільш легких металів. Товщина листа обчислюється всього в декілька міліметрів. Незважаючи на незначну вагу, продукція не схильна до механічних ушкоджень;

  • Універсальність.

Зразки застосовуються у багатьох сферах. Продукція буває різних розмірів і форм. Вона може бути використана для обшивки поверхонь у приміщенні, для створення вікон, дверей, перегородок, рекламних площин.

Проте слід ретельно обирати спосіб кріплення алюмінієвого профілю. Неправильна технологія може призвести до порушення захисного оксидного шару на поверхні алюмінію. Як результат, буде втрачена стійкість до корозії. Це неминуче призведе до псування продукції.

Головні способи кріплення

Простота монтажу – важлива перевага алюмінієвих елементів. Вони не вимагають спеціального догляду або застосування спеціального устаткування. Зробити установку виробів можливо і самостійно. Існує декілька способів кріплення продукції:

  • За допомогою кріпильних елементів.

Цей спосіб вважається найбільш надійним. Кріпити деталі можна за допомогою шурупів. Проте варто враховувати, що профіль не має спеціальних отворів під шурупи, їх доведеться зробити самостійно.

Для установки масштабних конструкцій застосовуються кілька видів кріпильних деталей. Найчастіше використовують спеціальні муфти. Вони дозволяють збільшити довжину зразка. Краби не лише кріплять зразки, але й збільшують міцність конструкції. Анкерні підвіси використовуються у складних спорудах.

Необхідно зазначити, що для масивних конструкцій доцільно застосовувати перемички. Вони не є самостійними кріпильними екземплярами, проте виконують важливу функцію – значно посилюють конструкцію. Перемички дозволяють спорудам витримувати більшу вагу.

  • Шляхом приклеювання.

Такий спосіб підійде тільки для кріплення невеликих деталей, наприклад профіль для світлодіодної стрічки. Також слід мати на увазі, що варто застосовувати спеціальний будівельний клей. Заздалегідь необхідно обробити поверхню, щоб збільшити адгезію.

Підводячи підсумки, важливо підкреслити, що вибір правильного кріплення – одно з найважливіших умов тривалого терміну служби металевих елементів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *